Hotel Francis Palace Františkovy Lázně

Hotel Francis Palace Františkovy Lázně

Úvod > Akční pobyty > Covid informace

Důležité upozornění
- nástup na pobyt po 11.2. 2021

Vážení hosté,
vzhledem k častým dotazům s ohledem na zítřejší uzavření kraje si Vás dovolujeme informovat, že na léčebný pobyt se uzavření nevztahuje a lze ho absolvovat, viz vyjádření z ministerstva zdravotnictví:

„Podle sdělení právního odboru je poskytování lázeňské léčebně rehabilitační péče v souladu s vydaným krizovým opatřením a podmínkami v něm uvedených. Toto nemění nic na tom, že taková cesta bude muset být prokázána kontrolujícím orgánům před vstupem na uvedené území.“

Hotel bude v provozu bez omezení, veškeré služby jako je bazén, whirlpool, sauny, restaurace i léčebné procedury jsou provozovány bez omezení.

Z tohoto důvodu jsou Vaše rezervace platné a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Je potřeba mít od nás potvrzení o léčebném pobytu, které Vám samozřejmě rádi vystavíme a zašleme ve formátu PDF. Pro toto potvrzení potřebujeme od Vás zaslat ještě nějaké doplňující údaje, v potvrzení musí být uvedeno: Jméno, příjmení, datum narození a adresa trvalého bydliště.

V PŘÍPADĚ PLÁNOVANÉHO PŘÍJEZDU PROSÍME O ZASLÁNÍ TĚCHTO ÚDAJŮ (POKUD JSTE JE JIŽ NEZASÍLALI) A MY VÁM OBRATEM ZAŠLEME POTVRZENÍ.

Dále je potřeba nosit ve veřejných vnitřních prostorech chirurgické roušky (zdravotnické, jednorázové) nebo respirátor. Domácí šité roušky jsou bohužel zakázané. Jednorázovou roušku Vám rádi poskytneme i na hotelu.

Samozřejmě chápeme, že situace není příznivá a pokud máte z pobytu obavy, rádi se s Vámi dohodneme na nějakém alternativním termínu, popř. zrušení rezervace zdarma.
Chceme se Vás ale ubezpečit, že všechna hygienická pravidla jsou v hotelu striktně dodržována, zaměstnanci jsou pravidelně testování a všichni hosté podstupují vstupní prohlídku. Z těchto důvodů u nás není znám žádný pozitivní případ nákazy.

ZÁROVEŇ TAKÉ DŮRAZNĚ DOPORUČUJEME VYUŽÍT MOŽNOST ANTIGENNÍHO TESTOVÁNÍ V RÁMCI ČESKÉ REPUBLIKY A DORAZIT S NEGATIVNÍM VÝSLEDKEM. POKUD TO PRO VÁS NENÍ ČASOVĚ MOŽNÉ, RÁDI VÁS OTESTUJEME NA HOTELU A TO POUZE ZA POLOVIČNÍ NÁKLADY NA TEST 100,-Kč / OSOBA.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit a budeme se těšit na Vaši návštěvu.
Děkujeme.


Usnesení - pobyty po 27. 12. 2020

V návaznosti na příslušná usnesení vlády upravující krizová opatření (zejména ÚV č. 1376 ze dne 23. 12. 2020) mohou lázeňská zařízení nadále poskytovat tzv. „samoplátecké“ lázeňské léčebně rehabilitační pobyty, a to i ode dne 27. 12. 2020, kdy začal platit pátý stupeň protiepidemického systému. Na uvedené pobyty lze stále využít slevové vouchery, které si klienti mohou vygenerovat na stránkách Kudy z nudy


Analýza bezpečnosti pobytu

Bezpečnostní opatření jsou nastavena na nejvyšší možné úrovni tak, aby bylo chráněno zdraví všech hostů i personálu. Splňujeme všechna přísná hygienická opatření.
Analýza bezpečnosti pobytu dle Doc. MUDr. Rastislava Maďara, Ph.D., MBA, FRCPS


Fotografie

Další fotografie »


Další informace

Kde nás najdete

Sociální sítě

Facebook Foursquare TripAdvisor
HolidayCheck.cz
 


Kudyznudy.cz - tipy na výlet

2008 – 2021 © Hotel Francis Palace | Admin

Webmaster: Zero-CZ